دانلود رایگان نرم افزار اموزش علائم رانندگی
close
آخرین مطالب
طراحی سیستم وبلاگدهی
کمی طاقت داشته باشید...

JALEB

مرجع دانلود بهترین های اندروید

امروز دوشنبه 30 مرداد 1396 روز خوبی داشته باشید.

مکان تبلیغات شما
آخرین اخبار سایت
درخواست برنامه و بازی از طرف شمامــــطالب درخـــواستی خودر را از طریق لینک زیر به گوش ما برسانید .
خبر نامه با عضویت در خبرنامه از آخرین اخبار مطالب و سایت ما با خبر شوید .

تبلیغات

دانلود رایگان نرم افزار اموزش علائم رانندگی
دانلود رایگان نرم افزار اموزش علائم رانندگی

Signs-1.31.jpg (488×426)

Signs نام یک نرم افزار ایرانی است که توسط آن می توانید علائم راهنمایی و رانندگی را به راحتی بیاموزید. این برنامه دارای تمامی علائم راهنمایی و رانندگی شهری و جاده ای می باشد و علائم جدید نیز در آن گنجانده شده است.اگر متقاضی دریافت گواهی نامه هستید این برنامه به شما کمک زیادی در زمینه یادگیری علائم خواهد کرد.

اگر قصد گواهینامه گرفتن دارید و یا حتی این تابلوها و معانی شان خیلی زود از یادتان می رود پیشنهاد می کنید Signs را بر روی گوشی آندرویدی خود نصب داشته باشید تا همیشه و هرکجا با معانی این تابلوهای مفید و جهانی آشنا باشید . این نرم افزار به صورت رایگان در اختیار عموم قرار گرفته است که ما هم آن را ضمن تشکر از برنامه نویس محترم هموطنمان در اختیار دوستان قرار می دهیم . برای دانلود به ادامه مطلب همین پست مراجعه نمایید .

Signs-1.31.jpg (488×426)

dl mostaghim.jpg (306×104)

dl ghyr mostaghim.jpg (306×104)

برچسب های این مطلب
نرم افزار اموزش علائم رانندگی , نرم افزار اندروید ازمون راهنمایی و رانندگی , نرم افزار تابلو های راهنمایی و رانندگی , دانلود نرم افزار تابلو های رانندگی , نرم افزار ازمون رانندگی , علائم رانندگی در آمریکا , علائم رانندگی , علائم رانندگی به زبان انگلیسی , علائم رانندگی به انگلیسی , شکل علائم رانندگی , مفهوم علائم رانندگی , علائم رانندگي , آموزش علائم رانندگی , امتحان علائم رانندگی , علائم راهنمای رانندگی , علائم رانندگی ایران , علائم رانندگی در ایران , اموزش علائم رانندگی , علائم راهنمایی رانندگی به انگلیسی , ازمون علائم رانندگی , علائم راهنمایی رانندگی ایستگاه اتوبوس , علائم راهنمایی رانندگی ایران , آموزش علائم رانندگی به کودکان , آموزش علائم رانندگي , علائم راهنمایی و رانندگی آلمان , آزمون علائم رانندگی , علائم رانندگی به ترتیب اولویت , علائم رانندگی با توضیح , علائم راهنمایی و رانندگی با توضیح , علائم راهنمایی و رانندگی بین المللی , علائم راهنمایی رانندگی برای کودکان , علائم راهنمایی رانندگی به زبان عربی , علائم راهنمایی رانندگی برای موبایل , علائم راهنمایی و رانندگی پارک ممنوع , تابلوهای علائم رانندگی , تست علایم رانندگی , تابلو علائم رانندگی , علائم راهنمایی و رانندگی توقف ممنوع , تصاویر علائم رانندگی , توضیح علائم ر ,
نظرات این مطلب

  • پربازدید
  • جدید
  • تصادفی
  • نظرات

موضوعات سایت

آمار سایت
  • کل مطالب : 273
  • کل نظرات : 22
  • تعداد اعضا : 790
  • تعداد اعضا ویژه : 651  • <